MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10425279
nr 1042 5279
Stolar
Ett par, Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2016
kl 20:35:08
4/6 12:04:34